Lean specialist

Lean, process development, lean specialist
Az Ön új cége
Lean szakértő pozíció nyitott jól ismert nemzetközi, autóipari elektronikai gyártással foglalkozó partnerünk csapatában Veszprém megyében.

Az Ön új pozíciója:
  • kulcsemberként a gyártó területek folyamatainak működésének elemzése, fejlesztési lehetőségek felismerése
  • részfolyamatok fejlesztése, hatékonyságnövelés LEAN eszközök alkalmazásával, projektek utókövetése, elemzése, dokumentálása
  • költség- és gyártási hulladékcsökkentési lehetőségek felmérése, projektek kezdeményezése
  • Kaizen workshopok koordinálása
  • A projektekhez, iniciatívákhoz kapcsolódó tréningek szervezése, oktatások tartása

Mire van szüksége a sikerhez?
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • autóipari gyártókörnyezetben szerzett pár éves tapasztalat
  • termelési folyamatok fejlesztésében szerzett gyakorlat
  • Lean eszközök ismerete
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előny:
  • IATF 16949 szabványismeret
  • PPAP, APQP, FMEA, SPC, MSA folyamatmodellek ismerete

Amit a partnerünk kínál:
  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások: bónuszok, cafeteria
  • biztos munkaadói háttér
  • modern munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, innovatív technológiák megismerése
  • a bejárás nagymértékű támogatása

Iparág
Mérnöki terület
Hely
Veszprém megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1184239
Closing date
10 Jun 2024

Beszéljen Regina Kapitany, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 6536182